Modne oprawki Okulary Burberry

Okulary Burberry – międzynarodowy trend od ponad 150 lat

Okulary Burberry to ponadczasowe oprawki korekcyjne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Marka zostałą założona już w połowie XIX wieku przez Thomasa Burberry. Ówcześnie 21-letni przedsiębiorca otworzył pod koniec wieku dwa sklepy i otrzymał zlecenie na zaprojektowanie odzieży dla sportowców, a następnie tworzył stroje wojskowe dla brytyjskich oficerów. Dziś marka Burberry jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych firm przez ludzi z całego świata. W swojej ofercie marka ma nie tylko ubrania, ale również okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne.

Okulary Burberry – ponadczasowe trendy

Obecnie Burberry działa na wszystkich płaszczyznach mody. Tworzy nie tylko ubrania, ale również akcesoria, w tym okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Oprawki, które są dostępne dziś na rynku zostały zaprojektowane przez Riccardo Tisci i zawierają odważne interpretacje klasycznych projektów. Marka wciąż pozostaje pod silnym wpływem swoich korzeni, czyli brytyjskiej historii mody. Okulary tworzone są przede wszystkim dla współczesnych i nowoczesnych biznesmenów i bizneswomen. Marka zyskała również popularność wśród międzynarodowych gwiazd, takich jak Kristien Stewart czy Jessica Alba, które z dumą noszą i prezentują na swoim nosie oprawki od Burberry.

Obecnie Burberry działa na wszystkich płaszczyznach mody

Ukłonem dla historii marki są klasyczne pilotki, które początkowo zaprojektowane były dla brytyjskiego wojska. Projektanci przenieśli ten klasyczny styl do współczesnego świata poprzez innowacyjność i dbałość o szczegóły. Natomiast charakterystycznymi oprawkami dla marki są duże okulary przeciwsłoneczne z cienkimi, drucianymi ramkami, które nadają okularom stylu i klasycznego wyglądu.

Okulary Burberry są dobrze znane ze swoich modnych projektów, które przenoszą klasyczne style do współczesnego świata. Oprawki nawiązują również do europejskiej kultury, poprzez wprowadzanie do różnych modeli klasycznych wzorów. Przykładowo w 1920 roku powstały okulary z kraciastą ramką, co stało się charakterystycznym elementem dla całej marki. Oprawki Burberry są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Zapewniają idealny design dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn.

Poza ponadczasowym stylem oprawek, który oferuje marka Burberry dodatkową zaletą okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych jest ochrona wzroku przed promieniowanie UV. Szkła do ramek korekcyjnych należy zamówić u optyka, ale już w okularach przeciwsłonecznych marka sama gwarantuje wysokiej jakości szkła, które będą chroniły nasz wzrok. Tak więc Burberry to nie tylko nowoczesność i wysoka jakość, ale również dbałość o zdrowie użytkowników i klientów.

Dodatkowo okulary Burberry wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak hipoalergiczny octan i odporny na korozję metal, które zapewnią nam niezawodne i długotrwałe użytkowanie. Przy odpowiednim czyszczeniu i pielęgnacji para okularów Burberry przetrwa lata.

Jeśli posiadasz już w swojej kolekcji okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne marki Burberry, ale nie wiesz, czy na pewno są oryginalne, to mamy dla ciebie kilka rad, jak sprawdzić ich autentyczność.

Pamiętaj, że większość marek wysokiej jakości zwykle umieszcza na szkłach lub na ramkach nazwę swojej firmy lub inicjały. Spróbuj zdrapać je delikatnie paznokciem. Jeśli łatwo odpadnie, to niestety oznacza, że okulary nie są oryginalne. Warto jednak uważać na markowe naklejki, metki oraz logo narysowane pędzlem. Aby uchronić się przed zakupem nieautentycznego modelu okularów marki Burberry, wato dokonywać zakupów jedynie w autoryzowanych sklepach, gdzie będziemy mieli pewność, że produkt dostarczany jest bezpośrednio od producenta marki.